درباره ما

درباره ما


تزارلند یک تیم مجرب از متخصصین در زمینه های مختلف است که آمادگی دارند از تجربیات خود برای دستیابی به بهترین نتایج در زمینه گردشگری استفاده کنند.

شرکت ما مشتاق سفر است و خوشحال است که تعطیلات شگفت انگیزی را در برخی از زیباترین مکان های جهان به شما ارائه دهد.

نکته خاص ما این است که هیچ گونه محدودیتی در خدمات و کار با هر نوع درخواستی نداریم: از تورهای انفرادی برای زوج ها گرفته تا بازدید گروهی از هیئت های رسمی. روسیه کشوری است با تاریخچه قرن ها قدمت و گستره های وسیع، بنابراین توصیف هر گوشه کوچکی از این سرزمین عظیم در یک وب سایت دشوار است، و به همین دلیل است که ما همیشه از درخواست های ویژه شما در مورد چیزهایی که نمی توانید در سایت ما پیدا کنید استقبال می کنیم.

شرکت ما. ما یک اپراتور تور ثبت شده است که توسط آژانس فدرال گردشگری فدراسیون روسیه معتبر است و در ثبت فدرال اپراتورهای تور گنجانده شده است. چرا این مهم است؟ اولاً به این معنی است که ما قانونی کار می کنیم و بیمه ای داریم که از گردشگران و ما محافظت می کند. ثانیاً، به عنوان یک اپراتور تور، ما فقط یک محصول را نمی فروشیم، بلکه آن را از همان ابتدا ایجاد می کنیم. این به ما این امکان را می دهد که بهترین قیمت ها را بدون هیچ گونه کمیسیون نمایندگی به شما ارائه دهیم و کنترل کامل هر مرحله از تور شما را در دست بگیریم تا تعطیلات شما واقعاً عالی باشد.

ما به متخصصانی که با آنها کار می کنیم افتخار می کنیم. راهنماها و رانندگان ما که شما را در طول سفرها همراهی می‌کنند، متخصصان مجربی هستند که مشتاق خوشحال کردن گردشگران خود هستند و تورها را چیزی فراتر از گشت‌وگذارهای معمولی در اطراف مناظر معروف می‌سازند.