مسکو

مسکو مدرن، بزرگ و شیک، پایتخت روسیه، سفری بی پایان به یک تاریخ و فرهنگی است که با سرعتی خیره کننده در اطراف شما می چرخد. معروف‌ترین مقصد تفریحی، مسکو، فرصت‌های فوق‌العاده‌ای را به بازدیدکنندگان خود ارائه می‌دهد، چه به دنبال یک مکان شیک برای غذا خوردن، اقامت یا تحت تاثیر قرار دادن خود با شگفتی‌های کلان شهر پر رونق باشید. سفر مسکو را به خاطر سرعت زندگی پر جنب و جوش و فضای شاد ابدی که در آن مناظر تاریخی با دید مدرن شهر ترکیب شده است، دوست دارد.

مسکو را به خاطر سرعت زندگی پر جنب و جوش و فضای شاد ابدی که در آن مناظر تاریخی با دید مدرن شهر ترکیب شده است، دوست دارد.

مسکو در سال 1147 توسط یوری دولوگوروکی در سواحل رودخانه مسکو تاسیس شد. در قلب شهری با بیش از 10 میلیون نفر، کرملین، گوهر مسکو و نماد روسیه قرار دارد. از مرکز تا حومه شهر از قدیمی به جدید، از تاریخی به مدرن تغییر می کند. گاهی اوقات معماری زمان های مختلف به یکدیگر نزدیک می شود: در همان خیابان می توانید ساختمان مدرن بیش از 20 طبقه، کلیسای قدیمی و بخش های بی دست و پا از معماری اتحاد جماهیر شوروی را ببینید.

در مسکو می‌توانید از هنرهای گالری ترتیاکوف یا اتاق اسلحه‌خانه لذت ببرید یا مناظر تاریخی باستانی مانند کلیساها و کلیساهای جامع متعلق به قرن پانزدهم را ببینید. هر کجا که علاقه دارید – پایتخت روسیه بهترین فرصت ها را برای شما به ارمغان می آورد.