نقل و انتقالات در شهرهای روسیه

ما می توانیم برای شما ترانسفر خصوصی در مسکو، سن پترزبورگ و سایر شهرهای روسیه ترتیب دهیم. شما می‌توانید نقل و انتقالات ورودی/خروجی را با ما سفارش دهید – این به معنای نقل و انتقالات ملاقات و خروج است. به عنوان مثال: از فرودگاه / ایستگاه قطار / رودخانه یا بندر دریایی / ایستگاه اتوبوس شهری به هتل / B&B / آپارتمان اجاره ای یا بالعکس – از محل اقامت شما (هتل یا آپارتمان یا مهمانسرا) تا ایستگاه راه آهن یا اتوبوس. / فرودگاه شهر / بندر دریا یا رودخانه. و همچنین می توانید ترانسفرهای مختلف شهری را با ما رزرو کنید: به عنوان مثال، از هتل (یا مکان دیگری از محل اقامت خود) به تئاتر (یا مکان نمایش محلی یا رستوران یا غیره) و برگشت.

نقل و انتقالات استاندارد ما شامل هیچ سرویس راهنما نمی شود، اما ممکن است در صورت درخواست شما و برای پرداخت اضافی، یک سرویس راهنما (که می تواند به ویژه برای انتقال جلسه مفید باشد) برای شما ارائه دهد. در این صورت راهنمای ما (که به زبان شما صحبت می کند) شما را در فرودگاه / ایستگاه قطار / بندر / ایستگاه اتوبوس شهری ملاقات می کند – و سپس شما را تا هتل (یا مکان دیگری از محل اقامتتان همراهی می کند) و در راه موارد مهم را ارائه می دهد. اطلاعات مقدماتی در مورد کشور ما و شهر مورد بازدید شما. همچنین giude اطراف محل اقامت شما را به شما نشان می دهد و در بررسی و غیره به شما کمک می کند.

می توانید ترانسفر با ماشین شخصی (برای 1-2 PAX) / مینی ون (برای 3-6 PAX) / مینی بوس (حداکثر 15-18PAX) / اتوبوس متوسط (تا 25-40 PAX) را با ما سفارش دهید. / اتوبوس استاندارد بزرگ (تا 45-53PAX). با توجه به اینکه برای جابجایی با چمدان خود به فضای خاصی برای چمدان ها و کیف های خود در وسیله نقلیه نیاز خواهید داشت. بنابراین ما شرایط زیر را برای رزرو ترانسفر به شما پیشنهاد می کنیم:

– برای 1-2PAX – ماشین شخصی

– برای 3-5PAX – مینی ون خصوصی

– برای 6-12PAX – مینی بوس شخصی / * امکان انتقال این نوع وسیله نقلیه برای 11-12PAX بستگی به مقدار چمدان دارد.

– برای 10-25 – اتوبوس شخصی شخصی / * امکان انتقال این نوع وسیله نقلیه برای 21-25PAX بستگی به مقدار چمدان دارد.

– برای 21-45PAX – اتوبوس بزرگ خصوصی

 

نیازی نیست هنگام رسیدن ماشین (مانند سفارش تاکسی) منتظر بمانید، زیرا راننده یا فرد ملاقات کننده ما (راهنما یا مدیر شرکت) قبلاً در فرودگاه (یا مکان دیگری از ورود شما) منتظر است. شما، تابلویی با نام خود در دست دارید.

– قیمت ثابتی برای ترانسفر خواهید داشت (که از قبل شامل 1 تا 1.5 ساعت در انتظار شما در فرودگاه است)

– انتقال ما امن است و رانندگان ما کمک کننده و مودب هستند. ما با رانندگان بتن کار می کنیم و آنها را می شناسیم. و همه آنها با خیال راحت و با احتیاط رانندگی می کنند.

– مدیر (یا راهنمای ما) نیز از طریق راننده ما با مشتریان بلافاصله پس از ورود آنها تماس می گیرد – برای خوشامدگویی و خوشامدگویی به گردشگران و شاید در صورت لزوم اطلاعات مهمی را به آنها بگوید.