ویزای توریستی روسیه – دعوتنامه برای ویزای توریستی روسیه

 

ویزای توریستی روسیه ویزای توریستی روسیه نوعی ویزا برای سفرهای توریستی است. حداکثر به مدت 1 ماه (معمولا تا 30 روز) با یک یا دو بار ورود قابل صدور است. برای این نوع دعوت نامه معمولاً تأیید هتل مورد نیاز است.

 

ویزای توریستی روسیه برای بازدیدکنندگان خارجی در کنسولگری ها یا سفارتخانه های روسیه که در کشورهای خارجی (خارج از خاک روسیه) واقع شده اند، صادر می شود. برای درک اینکه کجا برای شما بهتر است برای ویزای توریستی روسیه اقدام کنید، لطفاً به مکان یاب کنسولگری مراجعه کنید. برای درخواست ویزای توریستی روسیه به یک دعوتنامه توریستی نیاز دارید – یک سند ویژه که حاوی یک کوپن توریستی و یک تأییدیه هتل است. دعوتنامه ویزا باید توسط آژانس مسافرتی مجاز توسط وزارت امور خارجه فدراسیون روسیه صادر شده و در آژانس فدرال گردشگری روسیه ثبت شده باشد.

 

 

ویزای تجاری روسیه – دعوت نامه برای ویزای تجاری روسیه

 

ویزای تجاری روسیه نوعی ویزا است که برای افرادی که برای تجارت به روسیه می آیند در نظر گرفته می شود. برای مثال، برای سفرهای تجاری کوتاه و مکرر به روسیه (به عنوان مثال، جلسات کاری یا مذاکرات) یا برای اقامت نه چندان طولانی برای اهداف تجاری (مثلاً مشاوره یا کنترل مدیریت یا موارد دیگر) مناسب است. اما گاهی اوقات ویزای تجاری تا 90 روز می تواند بهترین راه حل برای افرادی باشد که می خواهند بیش از 30 روز در روسیه سفر طولانی داشته باشند یا ترجیح می دهند کمی انعطاف پذیری بیشتری در برنامه های سفر خود داشته باشند. ویزای تجاری و دعوتنامه می تواند برای 1 ماه تا 1 سال صادر شود (*برای فرانسه، ایتالیا و آلمان – حداکثر 2 تا 5 سال). دعوت نامه ها و ویزاهای تجاری می تواند با یک یا دو بار ورود یا چند بار ورود باشد.

 

NB! لطفاً توجه داشته باشید که این نوع دعوت نامه ویزا فقط برای افرادی که محل کار دائمی در خارج از روسیه دارند قابل ارائه است. متأسفیم، اما نمی‌توانیم دعوت‌نامه کاری برای دانشجو یا فرد بازنشسته یا افراد بدون محل کار رسمی انجام دهیم.

دعوت نامه ویزای تجاری می تواند 2 نوع باشد: اصلی (یک سند کاغذی، صادر شده توسط یک موسسه مجاز) یا تلکس (اطلاعات رمزگذاری شده ارسال شده به کنسولگری روسیه توسط وزارت امور خارجه روسیه). هر دوی آنها دارای ارزش و قدرت یکسانی هستند، اما در هزینه ها و مدت زمان صدور متفاوت هستند.